מגשר בבנימינה

מגשר בבנימינה

נקלעתם למחלוקת עם אדם אחר? מעוניינים לפתור אותה במהירות, ביעילות ובלי מלחמות משפטיות ארוכות ויקרות? מחפשים מגשר בבנימינה שיעזור לכם להגיע לפתרון הסכסוך בצורה הטובה ביותר עבורכם?

ברוכים הבאים למשרד הגישור נדב נישרי. במשרד צוות מגשרות ומגשרים מיומן ומנוסה במגוון תחומים בהובלתו של נדב נישרי, מגשר בכיר, מומחה בגישור גירושין ומחבר הספרים “להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו-“שותפות חדשה” (בהוצאת כנרת-זמורה).

אנחנו במשרד המגשרים נדב נישרי בבנימינה מאמינים שבכל מחלוקת או סכסוך, בין אם מדובר בסכסוך עסקי, סכסוך בין שכנים, סכסוכי ירושה, מקרקעין, לשון הרע, חדלות פירעון או כל סכסוך אחר – הפתרון הטוב, היעיל והבריא ביותר הוא גישור. לכן אנחנו מציעים ללוחותינו צוות מקצועי ומנוסה בעל התמחויות שונות בכל הנושאים הנ”ל. אז אם אתם מחפשים מגשר בבנימינה, במאמר זה נסביר לכם מהם יתרונות הגישור על פני הליכים אחרים ולמה כדאי לבחור במשרד המגשרים נדב נישרי.

אז קודם כל מה זה בכלל גישור? גישור הוא תהליך לפתרון מחלוקות בדרך של הידברות והסכמה בין צדדים שנקלעו למחלוקת ביניהם. במהלך הגישור עוזר המגשר לצדדים להגדיר מטרות קצרות וארוכות טווח שחשוב להם להשיג ועוזר לבנות הסכמות שיאפשרו לשני הצדדים להשיג את מבוקשם ואף יותר מכך. הפתרון שמושג בתהליך הגישור הוא פתרון המוסכם על כל הצדדים, זאת בשונה מהליכים משפטיים, בהם את התוצאה הסופית קובע שופט בבית המשפט.

מגשר מקצועי מחזיק בארגז כלים נרחב המאפשר לו לעזור לצדדים ליצור דיאלוג ביניהם, להבין את האינטרסים המשותפים להם ואלו המנוגדים ולעזור בהעלאת רעיונות חדשניים ויצירתיים שיאפשרו לצדדים לקבל אף יותר משציפו לקבל בתחילת הדרך.

גישור עוזר בעיקר במקומות בהם בין הצדדים התקיימה מערכת יחסים בעבר או שיש להם אינטרס לשיתוף פעולה עתידי.

 

מהם היתרונות של תהליך גישור בבנימינה במשרד הגישור נדב נישרי?

זמינות גבוהה – ניתן לתאם ישיבת גישור בזמן קצר. מהרגע שהתגלע הסכסוך ניתן לקבוע אצלנו ישיבת גישור עם הצד השני תוך מספר ימים לכל המאוחר. מאחר וככל שתהליך ההגעה להסכם יחל מוקדם יותר, כך יהיה קל יותר להגיע לפתרון איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן וימנע קשיים ועלויות מרובות.

 

חסכון בזמן – תהליך גישור ממוצע נמשך מספר שעות בלבד. התהליך יכול להסתיים בתוך יום אחד או בתוך כמה שבועות ספורים לכל היותר. מאידך הנהלות משפטית בבתי המשפט יכולה כידוע להימשך מספר חודשים במקרה הטוב ומספר שנים במקרה היותר סביר.

 

עלות נמוכה באופן יחסי – עלות תהליך גישור בבנימינה מתחילתו ועד סופו נמוכה בעשרות אחוזים מעלות ההתדיינות המשפטית בבית המשפט. לעיתים ניתן לסיים את כל המחלוקות במחיר שנמוך מעלות האגרה שהייתה משולמת אילו היו מוגשות תביעות בתיק הנידון.

 

אין בירוקרטיה – בהליך גישור בבנימינה אין צורך בטופסולוגיה ובהגשת מסמכים וניירות עמדה בשלב הראשון ולעיתים בכלל לא. הליך גישור בנוי על הידברות בין בני אדם כך שכל שנדרש להביא לגישור זה את עצמכם יחד עם הרבה סבלנות ואופטימיות.

 

סודיות וחיסיון מלאים – בשונה מתהליכים משפטיים המתנהלים בבתי המשפט, כל הנעשה בגישור חסוי ולא ניתן להשתמש בו מחוץ לחדר הגישור. זהו יתרון עצום בעיקר לבעלי חברות ועסקים לכל מי שרוצה לשמור לעצמו את סודותיו ולא לשתפם ברבים.

 

שומרים על מערכת היחסים תקינה – הליכים משפטיים גורמים להקצנת רגשות ולכעסים מרובים בקרב כל המעורבים בהם. השיח המשפטי מחדד ומקצין את המחלוקות ומגביר את המתח בין צדדים. הגישור  לעומת זאת מחזק את המכנה המשותף הרחב בין הצדדים ועוזר להם לחזק אותו. לאחר שנבנה בסיס משותף חזק יהיה קל יותר למצוא פתרון יצירתי המוסכם של כל הצדדים.

 

שליטה מלאה על החשוב לכם – בתהליך גישור בבנימינה הצדדים הם אלה שמחליטים ולא אף אחד אחר. זאת בשונה להליכים משפטיים בהם אדם אחר (שופט או דיין) יקבעו את גורלם של האנשים גם בניגוד לרצונם.

 

פתרונות יצירתיים שמגדילים את העוגה – השיח המשפטי אינו יכול להכיל את המחשבה שמתוך המחלוקת והמשבר יצמחו שיתופי פעולה. הגישור לעומת זאת רואה את המשבר כהזדמנות לשיפור מערכת היחסים. סל הפתרונות שאנו יכולים לחלץ כתוצאה מהליך גישור אזרחי אינו מוגבל בזמן, ובמקום. 

 

שאלות ותשובות נפוצות על גישור בבנימינה

 

ש: למי מיועד תהליך גישור בבנימינה?

ת: גישור בבנימינה על שכר מיועד לשני צדדים או יותר שנקלעו למחלוקת ומעוניינים להביא לפתרונה במהירות, ביעילות, בסודיות ומבלי להיכנס להוצאות משפטיות יקרות.

 

ש: האם יש לכם עורכי דין בצוות משרד הגישור בבנימינה?

ת: כן, בצוות המגשרים של משרד המגשרים נדב נישרי בבנימינה נמצאים גם עורכי דין ומגשרים בעלי השכלה משפטית שהתמחו במספר רב של תחומים.

 

ש: כמה עולה תהליך גישור בבנימינה?

ת: עלות הליך גישור זולה בעשרות אחוזים מעלות תהליכים אחרים בתחום יישוב הסכסוכים. גישור בבנימינה עולה בממוצע אלפי שקלים בודדים לעומת עשרות אלפי שקלים בהליכים האחרים.

 

ש: האם יש חובה לפעול לפי החוק במהלך גישור בבנימינה?

ת: הליך גישור בבנימינה מתנהל בהתאם לתנאים הקבועים בחוק. יחד עם זאת בהחלט ניתן למצוא פתרונות יצירתיים שלא יפגעו בזכויות החוקיות של הצדדים וגם יאפשרו שמירה על מערכת יחסים תקינה גם לעתיד.

 

ש: האם הסכם שמושג בגישור בבנימינה מחייב?

ת: בהחלט כן. הסכם שהושג בגישור ואושר על ידי הצדדים, הוא הסכם מחייב לכל דבר ועניין. בהתאם לצורך אף ניתן להגיש את ההסכם לבית המשפט על מנת לתת לו תוקף משפטי.

 

ש: כמה זמן לוקח להגיע להסכמות בגישור בבנימינה?

ת: הליך גישור בבנימינה נמשך בדרך כלל מספר שעות המתפרשות על פני מספר ימים או שבועות.

 

ש: מי הם המגשרים במשרד המגשרים נדב נישרי?

ת: המגשרים שלנו הם מגשרים בכירים ומנוסים שעברו את מיטב ההכשרות הנדרשות וצברו ניסיון רב במהלך השנים בגישורים בתחומים שונים. המגשרים שלנו מלווים על ידי המגשר נדב נישרי המוכר כאחד המגשרים הבכירים בישראל.

 

ש: היכן מתקיים תהליך הגישור בבנימינה?

ת: תהליך גישור בבנימינה מתקיים במשרד שלנו בעיר ברחוב הטחנה 42.

 

 

 
 

 

 

השאר תגובה