שיתופי פעולה

לעיתים במהלך הגישור יש צורך לקבל מידע חיצוני מגורם אובייקטיבי ונייטרלי. במקרים אלו הצדדים מתקשים לקבל בעצמם החלטות ומאחר והמגשר אינו יכול להכריע ביניהם, נדרשת עזרה חיצונית. מבחינתי מדובר בשלב חשוב אך מסוכן בהליך הגישור. זאת מאחר ועל אף היתרון שקיים בקבלת עצה מקצועית, ישנו החיסרון בכך שהעצה יכולה להיות גם עצת אחיטופל שתגרום לצדדים לקשיים גדולים ורבים יותר.

בעמוד זה אני מבקש להכיר לכם אנשי מקצוע שניחנו בגישה גישורית אשר יכולה לעזור לזוגות אשר נמצאים בהליכי גירושין, לקבל מידע וכלים שיעזרו להם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורם. היועצים אותם אני מציג בעמוד זה, התחייבו בפני שהייעוץ אותו הם מספקים, הוא ייעוץ שמיועד לעזור לבני הזוג המתגרשים לקבל החלטות בעצמם ובהתאם למציאות חייהם.  אני מזמין אתכם לקרוא מדבריהם של היועצים הללו ולהיעזר בהם.

במידה ואתם מטפלים, פסיכולוגיים, אקטואריים, יועצים כלכליים, יועצים משפטיים או בעלי מקצוע אחרים שיכולים לתמוך בזוגות המתגרשים הפונים אלי ומוכנים להתחייב שלא לייעץ עצות אשר ידרדרו אותם למאבקים משפטיים, אני אשמח לפרסם גם אתכם באתר האינטרנט שלי.


ד”ר רונית זמורה

הינני ד”ר לפסיכולוגיה בחינוך, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, פסיכותרפיסטית מוסמכת ומדריכת הורים. אני בעלת ניסיון עשיר (מעל 25 שנה) במסגרות טיפוליות ובפרקטיקה פרטית בתחומי טיפול אישי, זוגי ומשפחתי והדרכת הורים.
אני מאמינה שבטיפול יש להעצים את מה שיש ולא להתמקד שעות מיותרות במה שאין, לכן אני משתמשת בגישה ממוקדת המביאה לפתרונות מעשיים ומהירים, אשר חוסכת זמן ומשאבים.