קורסים להכשרת מגשרי גירושין וסדנאות לאנשים בתהליכי גירושין

ברוכים הבאים לקורסי הגישור המעשיים בדגש על גישור גירושין של המגשר נדב נישרי 

רוצים לעסוק במקצוע מרתק, מתגמל ומספק? כעת אתם יכולים לקבל את ההכשרה המקיפה והמקצועית ביותר למגשרי גירושין בישראל. הכשרה שתאפשר לכם להפוך בסיום ההכשרה למגשרי גירושין מקצועיים.

ההכשרה המקיפה למגשרי גירושין שמעביר המגשר נדב נישרי, כוללת בתוכה את כלל ההיבטים הדרושים למגשרי גירושין כגון: הבנת תהליך הגישור, היבטים משפטיים, היבטים רגשיים, כלים מעשיים לפתרון מחלוקות ומשברים ועוד. ההכשרה למגשרי גירושין מחולקת לשלושה חלקים: קורס גישור בסיסי המועבר בדגש על גישור גירושין, קורס גישור גירושין ופרקטיקום (התנסות מעשית) בגישור גירושין. שלושת הקורסים מספקים למגשרים שרוצים להתמקצע בגישור גירושין, את כל היסודות הדרושים להכרת תהליך הגישור לעומקו ומספקים כלים מעשיים שיעזרו לכם לעזור לזוגות בחדר הגישור.

הקורסים מועברים בהתאם לשיטת העבודה הייחודית של המגשר נדב נישרי, הידוע כאחד המגשרים הבכירים בישראל בתחום הגירושין ומחבר הספרים “להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בתהליכי גירושין” ו – “שותפות חדשה – המדריך לגירושין בשלום לפני, במהלך ולאחר הגירושין”. במהלך הקורסים מספק נדב גישה לתוך חדרי הגישור שלו ומשתף את הלומדים בקורסים בנעשה בחדרי הגישור בהם הוא מגשר.

קורס גישור  בסיסי מעשי בדגש על גישור גירושין – קורס מקיף המספק את שער הכניסה והיסודות הדרושים לכניסה לעולם הגישור בגירושין. הקורס משלב היבטים תיאורטיים עם סימולציות מעשיות ומספק את המקפצה הטובה ביותר לכניסה לעולם הגישור גירושין המעשי.

קורס  גישור גירושין מורחב – הזדמנות ייחודית ללמוד את סודות חדר הגישור ישירות מנדב נישרי. זהו הקורס המקיף ביותר בישראל (80 שעות אקדמאיות). הקורס מיועד לאנשים המעוניינים לעסוק בפועל בגישור בגירושין והוא כולל היבטים משפטיים, רגשיים, כלכליים, תורת המשחקים ועוד…

פרקטיקום בגישור גירושין – קורס המיועד לבוגרי קורס ההתחמות בגישור גירושין. במסגרת הקורס נכנסים הלומדים בקורס לחדר הגישור ומגשרים עימו בשני גישורי אמת. קורס זה נחשב לגולת הכותרת של קורסי הגישור בגירושין בישראל ומספק את ההכשרה המדוייקת והמקצועית ביותר למגשרי גירושין.

 

לפרטים נוספים על מסלול ההכשרה יש למלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

סכסוך עם הבנקים

גישור בסכסוך עם בנקים

סכסוך מול הבנק יכול לעלות במגוון רחב של הקשרים, כאשר פנייה להליך משפטי לצורך פתרון הסכסוך עלולה לפגוע בכל הצדדים – הבנק יכול למצוא את עצמו מתמודד עם פגיעה משמעותית בשם ובמוניטין. הצד השני, ימצא את עצמו בהליך ארוך, מורכב ויקר, אשר אי אפשר לנבא איך או מתי הוא יסתיים.
כך יוצא שהליך גישור יכול להוות פתרון יעיל עבור 2 הצדדים

קרא עוד »

מגשר בחיפה

אנחנו במשרד המגשרים נדב נישרי מאמינים שבכל מחלוקת או סכסוך, בין אם מדובר בסכסוך עסקי, סכסוך בין שכנים, סכסוכי ירושה, מקרקעין, לשון הרע, חדלות פירעון או כל סכסוך אחר – הפתרון הטוב, היעיל והבריא ביותר הוא גישור. אז מה היתרונות ואיך זה עובד? על כל אלו במאמר זה

קרא עוד »
גישור בעסקים

גישור בעסקים

במשך שנים רבות ההתדיינות המשפטית הייתה הדרך המועדפת להכרעה בסכסוכים בעסקים. היום בוחרים רבים בגישור עסקי שממלא את הפער בין משא ומתן כושל לבין התדיינות משפטית. מגשר מיומן יכול לסייע לצדדים להגיע להסדר ולהסכם שהם אינם מסוגלים להגיע אליו בעצמם. כתוצאה מכך חברות וגופים עסקיים רבים חוסכים זמן, כסף ועוגמת נפש רבים כשהם בוחרים בגישור במקום בדיון משפטי.

קרא עוד »

גישור בסכסוך שכנים סביב נזילה

אחד הטריגרים השכיחים הגורמים לסכסוכי שכנים הוא נזילה. זה נשמע כמו נושא מינורי, אך לעתים הוא מעורר מחלוקות רבות בין שכנים שאם לא מטופלות בזמן ובצורה נכונה יכולים להפוך את חיי השכנים לגיהנום של ממש. אחת האפשרויות ליישוב הסכסוך היא דרך תהליך גישור

קרא עוד »

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי