מגשר בתל אביב

אנחנו במשרד המגשרים נדב נישרי בתל אביב מאמינים שבכל מחלוקת או סכסוך, בין אם מדובר בסכסוך עסקי, סכסוך בין שכנים, סכסוכי ירושה, מקרקעין, לשון הרע, חדלות פירעון או כל סכסוך אחר – הפתרון הטוב, היעיל והבריא ביותר הוא גישור. אז מה היתרונות ואיך זה עובד? על כל אלו במאמר זה

נקלעתם למחלוקת עם אדם אחר? מעוניינים לפתור אותה במהירות, ביעילות ובלי מלחמות משפטיות ארוכות ויקרות? מחפשים מגשר בתל אביב שיעזור לכם להגיע לפתרון הסכסוך בצורה הטובה ביותר עבורכם?

ברוכים הבאים למשרד הגישור נדב נישרי. במשרד צוות מגשרות ומגשרים מיומן ומנוסה במגוון תחומים בהובלתו של נדב נישרי, מגשר בכיר, מומחה בגישור גירושין ומחבר הספרים “להתגרש בשלום – המדריך המלא לגישור בהליך גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו-“שותפות חדשה” (בהוצאת כנרת-זמורה).

אנחנו במשרד המגשרים נדב נישרי בתל אביב מאמינים שבכל מחלוקת או סכסוך, בין אם מדובר בסכסוך עסקי, סכסוך בין שכנים, סכסוכי ירושה, מקרקעין, לשון הרע, חדלות פירעון או כל סכסוך אחר – הפתרון הטוב, היעיל והבריא ביותר הוא גישור. לכן אנחנו מציעים ללוחותינו צוות מקצועי ומנוסה בעל התמחויות שונות בכל הנושאים הנ”ל. אז אם אתם מחפשים מגשר בתל אביב, במאמר זה נסביר לכם מהם יתרונות הגישור על פני הליכים אחרים ולמה כדאי לבחור במשרד המגשרים נדב נישרי.

אז קודם כל מה זה בכלל גישור? גישור הוא תהליך לפתרון מחלוקות בדרך של הידברות והסכמה בין צדדים שנקלעו למחלוקת ביניהם. במהלך הגישור עוזר המגשר לצדדים להגדיר מטרות קצרות וארוכות טווח שחשוב להם להשיג ועוזר לבנות הסכמות שיאפשרו לשני הצדדים להשיג את מבוקשם ואף יותר מכך. הפתרון שמושג בתהליך הגישור הוא פתרון המוסכם על כל הצדדים, זאת בשונה מהליכים משפטיים, בהם את התוצאה הסופית קובע שופט בבית המשפט.

מגשר מקצועי מחזיק בארגז כלים נרחב המאפשר לו לעזור לצדדים ליצור דיאלוג ביניהם, להבין את האינטרסים המשותפים להם ואלו המנוגדים ולעזור בהעלאת רעיונות חדשניים ויצירתיים שיאפשרו לצדדים לקבל אף יותר משציפו לקבל בתחילת הדרך.

גישור עוזר בעיקר במקומות בהם בין הצדדים התקיימה מערכת יחסים בעבר או שיש להם אינטרס לשיתוף פעולה עתידי.

 

מהם היתרונות של תהליך גישור בתל אביב במשרד הגישור נדב נישרי?

זמינות גבוהה – ניתן לתאם ישיבת גישור בזמן קצר. מהרגע שהתגלע הסכסוך ניתן לקבוע אצלנו ישיבת גישור עם הצד השני תוך מספר ימים לכל המאוחר. מאחר וככל שתהליך ההגעה להסכם יחל מוקדם יותר, כך יהיה קל יותר להגיע לפתרון איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן וימנע קשיים ועלויות מרובות.

 

חסכון בזמן – תהליך גישור ממוצע נמשך מספר שעות בלבד. התהליך יכול להסתיים בתוך יום אחד או בתוך כמה שבועות ספורים לכל היותר. מאידך הנהלות משפטית בבתי המשפט יכולה כידוע להימשך מספר חודשים במקרה הטוב ומספר שנים במקרה היותר סביר.

 

עלות נמוכה באופן יחסי – עלות תהליך גישור בתל אביב מתחילתו ועד סופו נמוכה בעשרות אחוזים מעלות ההתדיינות המשפטית בבית המשפט. לעיתים ניתן לסיים את כל המחלוקות במחיר שנמוך מעלות האגרה שהייתה משולמת אילו היו מוגשות תביעות בתיק הנידון.

 

אין בירוקרטיה – בהליך גישור בתל אביב אין צורך בטופסולוגיה ובהגשת מסמכים וניירות עמדה בשלב הראשון ולעיתים בכלל לא. הליך גישור בנוי על הידברות בין בני אדם כך שכל שנדרש להביא לגישור זה את עצמכם יחד עם הרבה סבלנות ואופטימיות.

 

סודיות וחיסיון מלאים – בשונה מתהליכים משפטיים המתנהלים בבתי המשפט, כל הנעשה בגישור חסוי ולא ניתן להשתמש בו מחוץ לחדר הגישור. זהו יתרון עצום בעיקר לבעלי חברות ועסקים לכל מי שרוצה לשמור לעצמו את סודותיו ולא לשתפם ברבים.

 

שומרים על מערכת היחסים תקינה – הליכים משפטיים גורמים להקצנת רגשות ולכעסים מרובים בקרב כל המעורבים בהם. השיח המשפטי מחדד ומקצין את המחלוקות ומגביר את המתח בין צדדים. הגישור  לעומת זאת מחזק את המכנה המשותף הרחב בין הצדדים ועוזר להם לחזק אותו. לאחר שנבנה בסיס משותף חזק יהיה קל יותר למצוא פתרון יצירתי המוסכם של כל הצדדים.

 

שליטה מלאה על החשוב לכם – בתהליך גישור בתל אביב הצדדים הם אלה שמחליטים ולא אף אחד אחר. זאת בשונה להליכים משפטיים בהם אדם אחר (שופט או דיין) יקבעו את גורלם של האנשים גם בניגוד לרצונם.

 

פתרונות יצירתיים שמגדילים את העוגה – השיח המשפטי אינו יכול להכיל את המחשבה שמתוך המחלוקת והמשבר יצמחו שיתופי פעולה. הגישור לעומת זאת רואה את המשבר כהזדמנות לשיפור מערכת היחסים. סל הפתרונות שאנו יכולים לחלץ כתוצאה מהליך גישור אזרחי אינו מוגבל בזמן, ובמקום. 

שאלות ותשובות נפוצות על גישור בתל אביב:

ש: למי מיועד תהליך גישור בתל אביב?

ת: גישור בתל אביב על שכר מיועד לשני צדדים או יותר שנקלעו למחלוקת ומעוניינים להביא לפתרונה במהירות, ביעילות, בסודיות ומבלי להיכנס להוצאות משפטיות יקרות.

 

ש: האם יש לכם עורכי דין בצוות משרד הגישור בתל אביב?

ת: כן, בצוות המגשרים של משרד המגשרים נדב נישרי בתל אביב נמצאים גם עורכי דין ומגשרים בעלי השכלה משפטית שהתמחו במספר רב של תחומים.

 

ש: כמה עולה תהליך גישור בתל אביב?

ת: עלות הליך גישור זולה בעשרות אחוזים מעלות תהליכים אחרים בתחום יישוב הסכסוכים. גישור בתל אביב עולה בממוצע אלפי שקלים בודדים לעומת עשרות אלפי שקלים בהליכים האחרים.

 

ש: האם יש חובה לפעול לפי החוק במהלך גישור בתל אביב?

ת: הליך גישור בתל אביב מתנהל בהתאם לתנאים הקבועים בחוק. יחד עם זאת בהחלט ניתן למצוא פתרונות יצירתיים שלא יפגעו בזכויות החוקיות של הצדדים וגם יאפשרו שמירה על מערכת יחסים תקינה גם לעתיד.

 

ש: האם הסכם שמושג בגישור בתל אביב מחייב?

ת: בהחלט כן. הסכם שהושג בגישור ואושר על ידי הצדדים, הוא הסכם מחייב לכל דבר ועניין. בהתאם לצורך אף ניתן להגיש את ההסכם לבית המשפט על מנת לתת לו תוקף משפטי.

 

ש: כמה זמן לוקח להגיע להסכמות בגישור בתל אביב?

ת: הליך גישור בתל אביב נמשך בדרך כלל מספר שעות המתפרשות על פני מספר ימים או שבועות.

 

ש: מי הם המגשרים במשרד המגשרים נדב נישרי?

ת: המגשרים שלנו הם מגשרים בכירים ומנוסים שעברו את מיטב ההכשרות הנדרשות וצברו ניסיון רב במהלך השנים בגישורים בתחומים שונים. המגשרים שלנו מלווים על ידי המגשר נדב נישרי המוכר כאחד המגשרים הבכירים בישראל.

 

ש: היכן מתקיים תהליך הגישור בתל אביב?

ת: תהליך גישור בתל אביב יכול להתקיים בכל אחד מהמשרדים שלנו בהתאם לנוחות שלכם ולזמינות המגשר המועדף אליכם.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

השאר תגובה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

סכסוך עם הבנקים

גישור בסכסוך עם בנקים

סכסוך מול הבנק יכול לעלות במגוון רחב של הקשרים, כאשר פנייה להליך משפטי לצורך פתרון הסכסוך עלולה לפגוע בכל הצדדים – הבנק יכול למצוא את עצמו מתמודד עם פגיעה משמעותית בשם ובמוניטין. הצד השני, ימצא את עצמו בהליך ארוך, מורכב ויקר, אשר אי אפשר לנבא איך או מתי הוא יסתיים.
כך יוצא שהליך גישור יכול להוות פתרון יעיל עבור 2 הצדדים

קרא עוד »

מגשר בחיפה

אנחנו במשרד המגשרים נדב נישרי מאמינים שבכל מחלוקת או סכסוך, בין אם מדובר בסכסוך עסקי, סכסוך בין שכנים, סכסוכי ירושה, מקרקעין, לשון הרע, חדלות פירעון או כל סכסוך אחר – הפתרון הטוב, היעיל והבריא ביותר הוא גישור. אז מה היתרונות ואיך זה עובד? על כל אלו במאמר זה

קרא עוד »
גישור בעסקים

גישור בעסקים

במשך שנים רבות ההתדיינות המשפטית הייתה הדרך המועדפת להכרעה בסכסוכים בעסקים. היום בוחרים רבים בגישור עסקי שממלא את הפער בין משא ומתן כושל לבין התדיינות משפטית. מגשר מיומן יכול לסייע לצדדים להגיע להסדר ולהסכם שהם אינם מסוגלים להגיע אליו בעצמם. כתוצאה מכך חברות וגופים עסקיים רבים חוסכים זמן, כסף ועוגמת נפש רבים כשהם בוחרים בגישור במקום בדיון משפטי.

קרא עוד »

גישור בסכסוך שכנים סביב נזילה

אחד הטריגרים השכיחים הגורמים לסכסוכי שכנים הוא נזילה. זה נשמע כמו נושא מינורי, אך לעתים הוא מעורר מחלוקות רבות בין שכנים שאם לא מטופלות בזמן ובצורה נכונה יכולים להפוך את חיי השכנים לגיהנום של ממש. אחת האפשרויות ליישוב הסכסוך היא דרך תהליך גישור

קרא עוד »

עקבו אחרינו בפייסבוק

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם