קורס גישור, הרצאות וסדנאות בגישור

למדתם גישור ואתם רוצים להתמקצע בגישור גירושין ובגישור מעשי?
רוצים ללמוד קורס גישור בסיסי?
רוצים לקבל כלים לניהול מו”מ מוצלח ברוח בגישור?
רוצים לקיים בבית או בעבודה הרצאה מרתקת בנושא גישור ופתרון סכסוכים יומיים?
המגשר נדב נישרי מחבר הספר “להתגרש בשלום” מעביר קורסים, סדנאות והרצאות מרתקות ומחכימות שיספקו לכם כלים פרקטיים שיעזרו לכם בעבודה ובחיים הפרטיים.


קורס גישור גירושין וקורסים למגשרים

קורס גישור גירושין- נפתח ב 2.11.2016

הליכי גירושין הם מטבעם מורכבים וסוערים. על מנת לסיים את הליך הגישור לפרידה וגירושין בהסכם הוגן ומאוזן, המיטיב עם בני הזוג וילדיהם ומאפשר למשפחה כולה לפתוח דף חדש, נדרש המגשר לידע תיאורטי רב ולניסיון מעשי ופרקטי. בשונה מהליכי גישור אחרים, גישור בהליך גירושין מצריך הן הבנה וידע משפטי ופסיכולוגי והן מיומנות רבה בגישור, הכוללת בין היתר: יכולת לחשיבה יצירתית ויכולת מנהיגות. שילוב מוצלח של ידע ויכולת גישורית הם המפתח לגישור גירושין מוצלח.
בשנים האחרונות גדלה המודעות להליך הגישור בגירושין כהליך מועדף לסיום קשר הנישואין וליצירת מציאות חיים טובה יותר לכל בני המשפחה לאחר הגירושין. מגמה זו גדלה לאחרונה ביתר שאת לאחר כניסתו לתוקף של החוק להסדר התדיינות בסכסוכי משפחה. החוק מחייב בני זוג מתגרשים לעשות ניסיון ממשי לגירושין מחוץ לכותלי בית המשפט. התפתחות חיובית זו גורמת בין השאר ליותר ויותר זוגות מתגרשים, לפנות לגישור גירושין באופן פרטי ועוד בטרם התחילו בהליכים פורמאליים בערכאות המשפטיות.
אנו, הנמצאים מזה שנים רבות בלב העשייה של עולם הגישור, ומלווים זוגות רבים בהליכי גישור גירושין מוצלחים, שמחים להעניק מהידע והניסיון שצברנו למגשרים חדשים ולכאלה אשר מעוניינים לשפר את יכולותיהם בגישור גירושין. מסלול ההכשרה אשר בנינו משלב בין המלצות החובה שהגדירה ועדת גדות להכשרה בגישור גירושין ובין כלים וידע מעשיים אשר נצברו במהלך שנים רבות. הקורס נבנה בהתאם לחקיקה העדכנית ביותר בדיני משפחה.
הקורס כולל בין היתר: הרצאות, דיונים בכיתה, סרטי הדרכה ייחודים , תרגולים וסימולציות המועברות על ידי שחקנים מקצועיים.
צוות ההוראה שלנו כולל את טובי המגשרים והמרצים:
עו”ד יעל עזרתי, מדריכת פרקטיקום לגישור משפחה ומוסמכת ע”י הנהלת בתי המשפט כמדריכת פרקטיקום משפטי
ד”ר דייב שמעוני, מגשר ומדריך גישור מנוסה, מוסמך ע”י הנהלת בתי המשפט כמדריך פרקטיקום
נדב נישרי, מגשר מומחה בגישור גירושין ומחבר הספר “להתגרש בשלום” (הוצאת סטימצקי)

מועד פתיחת הקורס – 2.11.2016 הקורס מתקיים בסמינר נאות אפעל ברמת אפעל
אורך הקורס – 42 שעות אקדמאיות ב 7 מפגשים שבועיים
שעות הלימוד – 16:00 – 21:00
מחיר הקורס – 3500 ₪ כולל דמי רישום ומע”מ
לפרטים נוספים ולהרשמה התקשרו – 054-5544186 או באימייל – [email protected]

קורס גישור גירושין / קורס גישור במשפחה

קורס מקצועי המיועד לבוגרי קורס גישור בסיסי המבקשים להפוך למגשרי גירושין, למטפלים ולעורכי דין המעוניינים לשפר את יכולותיהם בטיפול בזוגות בהליכי גירושין. אורך הקורס 42 שעות אקדמאיות (8 מפגשים שבועיים). הקורס מועבר בשיתוף עם מרכז הגישור “גושרים”. 

קורס גישור מקצועי

קורס בן 200 שעות לימוד אקדמאיות הכוללות: הכרה מקיפה של הליך הגישור, כלי עבודה לעבודת המגשר וניסיון מעשי בחדר הגישור. הקבלה לקורס הגישור המקצועי תלויה בתוצאות ראיון אישי שעוברים המועמדים לקורס.

קורס גישור בסיסי

קורס גישור בן 70 שעות אקדמאיות המיועד לאנשים שרוצים לקבל כלים מעשיים מעולם הגישור לשימוש הפרטי ושוקלים בשלב מאוחר יותר לעסוק בגישור כמקצוע עיקרי.

קורס מבוא לגישור

קורס בן 20 שעות אקדמאיות המיועד לכל מי שעולם הגישור מסקרן אותו ומעניין אותו להכיר את עולם הגישור ואת עולמו הפרטי של המגשר.

 

• הקורסים נפתחים מעת לעת בכפוף לכמות נרשמים מספקת.

• את קורס הגישור הבסיסי ואת קורס המבוא לגישור ניתן לקיים גם במסגרת מקום העבודה ובכל ערי ישראל.


הרצאות לציבור הרחב

ההבדלים בין גישור גירושין לגירושין בבית המשפט

מאז המאה ה-19 עובר העולם המערבי תהליך של משפטיזיציה עוצמתי בכל תחומי החיים. עולם המשפט שנולד במטרה להקל על התנהלות עסקית בין סוחרים וחברות, שלח ברבות השנים את זרועותיו לשלל תחומי החיים האנושיים וביניהם גם למערכות היחסים בין זוגות נשואים. מראש עולם המשפט כיוון להיות כלי לוגי המאפשר פתרון מחלוקות בצורה עניינית, קרה ויבשה. אבל האם ניתן להפוך את הליכי הגירושין למדע מדוייק? האם ניתן להתעלם מהמצוקות הרגשיות של בני הזוג ושאר המעורבים?

כמגשר גירושין המכיר היטב את הסוגיות המשפטיות ומתמחה בהיבטים הרגשיים של הגירושין, נדב נישרי מסביר בצורה מרתקת וקולחת מהם ההבדלים הדרמטיים בין הגישות של הליך גישור הגירושין להליך הגירושין שנעשה בייצוג עורכי דין בבתי המשפט.

במהלך ההרצאות מפעיל מגשר הגירושין נדב נישרי את הקהל ומוציא ממנו תשובות לשאלות הקשות ביותר. התשובות העולות מההרצאה מוציאות מהמשתתפים תגובות וסיפורים אישיים שמוכיחים שעל אף שכולם יודעים את התשובות- הם עדיין נוטים לעשות ולהמליץ על הדרכים הפחות טובות להתגרש.

אורך ההרצאה- שעה וחצי. ניתן לקיים את ההרצאה בצורה מורחבת יותר כסדנא או סמינר הפרושים על מספר ימים או ביומיים מרוכזים.

 

גישור גירושין בשיטת המשא ומתן המשתף

שיטת המשא ומתן המשתף בה התמחה מגשר הגירושין נדב נישרי, מאפשר לבני זוג המעוניינים להתגרש, להימנע ממלחמות חסרות תועלת במסגרת הליכי הגירושין ונותנת להם את הכלים לעסוק באופן אבסולוטי בפתרון המחלוקות. בשיטת המשא ומתן המשתף בהליכי גירושין, שמים בני הזוג המתגרשים את תשומת הלב שלהם במציאת פתרונות אפשריים ומתחמקים בצורה אלגנטית מהמוקשים הפזורים ביניהם. בעזרת שיטת המשא ומתן המשתף, המוקשים מפורקים בעזרת מילים יפות ובצורה חיובית ואם צריך בצורה של “פיצוץ מבוקר”. יופיה של שיטת המשא ומתן המשתף הינו בכך שהיא מעצימה את המטרות המשותפות של בני הזוג ביחד (הילדים) ולחוד (סוגיות הרכוש, חלוקת כספים וכו’). העצמת המטרות מאפשרת התעלמות מסוגיות קנטרניות ולא עקרוניות ועיסוק באופן פרקטי בפתרון השאלות שעל הפרק.

בארגז הכלים של שיטת המשא ומתן המשתף בגישור גירושין, נמצאים כלים רבים מעולם התקשורת, המשפט, האקדמיה והפרקטיקה והניסיון שצבר מגשר הגירושין נדב נישרי בחדר הגישור לאורך השנים.

אורך ההרצאה- שעה וחצי. ניתן לקיים את ההרצאה בצורה מורחבת יותר כסדנא או סמינר הפרושים על מספר ימים או ביומיים מרוכזים.

 

איך לעזור לחבר או לבן משפחה שמתגרש

אתם רואים את החבר או את בן המשפחה שלכם כבוי, מוטרד, חושש? אתם רוצים לעזור וחוששים מלקחת חלק במלחמה המכוערת של הגירושין שלו?

גירושין הם עסק מלוכלך ולא קל. המון אמוציות, כעסים, רגשות סוערים ומשברים תהומיים עוברים על בני הזוג המתגרשים. לחברים ולבני המשפחה שלהם שעומדים מסביב ומסתכלים, יש תפקיד עיקרי בתמיכה בבני הזוג המתגרשים. לצערנו ולצערם הרב של בני הזוג המתגרשים, פעמים רבות החברים ובני המשפחה, הופכים ליועצי אחיטופל שגם בלי כוונת זדון, דוחפים את החברים ובני המשפחה המתגרשים שלהם עוד יותר לעומק הכאב בגירושין. חברים ובני משפחה שיידעו כיצד לפעול בצורה יעילה וחיובית כלפיי החברים ובני המשפחה המתגרשים שלהם, יהפכו למשענת ולעוגן לאותם אהובים ויקרים הנמצאים במשבר. קבלת הכלים הנכונה תעזור גם לחברים ולבני המשפחה לדעת כיצד להתמודד נכון וכיצד להפוך את הגירושין הקשים להליכי פרידה שקטים ורגועים שייגמרו במהרה ויאפשרו ליקריהם להם להמשיך הלאה בחייהם.

בהרצאה “הדרך הנכונה לעזור לחבר או לבן משפחה מתגרש”, מסביר מגשר הגירושין נדב נישרי, בצורה מרתקת ומרגשת, איך אפשר להפוך את חייהם של היקרים לכם הנמצאים בהליכי גירושין לטובים הרבה יותר. בהרצאה מקבלים הנוכחים כלים פרקטיים ומידע רלוונטי שיעזרו להם לעזור ולתמוך במתגרשים שסביבם.

אורך ההרצאה- שעה וחצי. ניתן לקיים את ההרצאה בצורה מורחבת יותר כסדנה או סמינר הפרושים על מספר ימים או ביומיים מרוכזים.

 

איך לעבור את הגירושין בשלום

 בטח כבר שמעתם בעבר את המשפט- “לא צריך לדעת עם מי להתחתן. יותר חשוב לדעת ממי להתגרש”. כל מי שנכח באחת מהרצאותיו של מגשר הגירושין נדב נישרי, יודע שהמשפט הזה מוציא את נדב מכליו. מגשר הגירושין נדב נישרי טוען שאי אפשר לצפות מאנשים שיתנהלו בצורה נכונה בגירושין כאשר אף אחד לא לימד אותם לעשות זאת מעולם. על אף ריבוי מקרי הגירושין בישראל (40% מהזוגות בישראל מתגרשים) ועל אף העובדה שכולם מכירים מקרוב הליכי גירושין שהתנהלו בצורה שגויה ופוגענית, עדיין קיימת אי הבנה רבה בקרב המתגרשים החדשים בדבר האפשרויות העומדות בפניהם והדרכים להפיכת הגירושין לצומת להתפתחות חיובית בחיים.

במסגרת ההרצאה “איך לעבור את הגירושין בשלום” מספק מגשר הגירושין נדב נישרי, לקהל הבנה ברורה על הליכי גירושין וכלים פרקטיים להתמודדות עצמית נכונה בהליכי הגירושין.

בין היתר עונה מגשר הגירושין נדב נישרי על השאלות הבאות: איך לדעת מה באמת חשוב בגירושין שלכם? על מה ואיך לריב באמת ועל מה לריב בכאילו? איך להשיג את הדברים החשובים לכם בחיים כתוצאה מהליכי גירושין? מה קורה לילדים בהליכי גירושין ואיך לעזור להם להתמודד עם המתרחש?

אורך ההרצאה- שעה וחצי. ניתן לקיים את ההרצאה בצורה מורחבת יותר כסדנא או סמינר הפרושים על מספר ימים או ביומיים מרוכזים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *