הצוות

נדב נישרי

מגשר

נדב נישרי מגשר מומחה בגירושין, מחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו”שותפות חדשה – לחיות בשלום לפני, במהלך ואחרי הגירושין” (הוצאת זמורה ביתן), מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. מומחה בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי. מאז שסיים את התמחותו בגישור גירושין והחל לפעול כמגשר גירושין, הביא לסגירת הסכמי גירושין בהסכמה במאות הליכי גירושין ובגישורים נוספים בתחומי המשפחה והעסקים. בנוסף לגישורים בפועל, נדב גם מכשיר מגשרים לעבודה בגישור באופן מעשי, מרצה בקורסי גישור בסיסי, משפחתי ומקצועי ומכשיר ומלווה מגשרים חדשים בתחילת דרכם בגישור.
השכלה וניסיון מקצועי: תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן), תואר ראשון במשפטים (L.L.B), בוגר מסלול גישור מקצועי מורחב בבית לגישור ויישוב סכסוכים, בוגר קורס ליווי זוגות בהליכי פרידה פרופ’ קלייר רבין, חבר בארגון המגשרים ובלשכת המגשרים בישראל, קורס אימון מקצועי (גומא), קורס גירושין בשיתוף פעולה, 

דניאל הרוש

מגשר וראש מחלקת גישור פוליטי וחברה אזרחית

דניאל הרוש

דניאל הרוש הוא מגשר, בוגר קורס פרקטיקום בגישור גירושין של בית הספר לגישור מעשי נדב נישרי. דניאל משמש כראש מחלקת גישור פוליטי ומביא איתו לתחום ניסיון של עשר שנים בתפקידי ייעוץ ודוברות שונים במערכת הפוליטית בישראל. 
השכלה וניסיון מקצועי: תואר ראשון (B.A) בתקשורת מטעם אוניברסיטת בר אילן. בוגר קורס גישור בסיסי ופרקטיקום בגישור גירושין של בית הספר לגישור מעשי נדב נישרי. בעבר יועץ תקשורת ליו”ר האופוזיציה ומפלגת המחנה הציוני, יועץ תקשורת ליו”ר קק”ל ויו”ר עמותת “כולנו משפחה”.  

רונה פרליס-זינמן

מגשרת ועו"ד - ראש מחלקת גישור משפחה

מגשרת מומחית בגישור גירושין ועו”ד בתחום דיני משפחה (גירושין, זכויות ילדים, עסקים משפחתיים, צוואות וכו’).

הידע המקצועי והמשפטי של רונה כעו”ד לענייני משפחה, במשולב עם הניסיון שצברה בהליכי הגישור עד כה, מקנים לה את הכלים והידע ליצור עם בני הזוג שותפות חדשה, בהסכמה, שתאפשר לכל צד להמשיך להתפתח ולצמוח, גם לאחר הפרידה וזאת לטובת כל הצדדים הנוגעים בדבר ובמיוחד כשמעורבים קטינים.

רונה מלווה את הצדדים לאורך הליך הגישור באמצעות פגישות משותפות ופגישות אישיות עם כל אחד מהצדדים, בהסכמתם, ושמה דגש על התהליך שעוברים הצדדים בדרכם להסכמות, תוך שיח פתוח וכנה על כל הנושאים הרלוונטיים – זמני שהייה עם הילדים, מזונות, חלוקת רכוש ונושאים נוספים שיעלו במהלך התהליך. כל משפחה ומה שנכון לה. 

השכלה: תואר ראשון L.L.B במשפטים עם התמחות ביישוב סכסוכים ותואר שני M.A. בתקשורת ויחסי ציבור. בנוסף – קורס גישור במרכז הגישור נווה צדק, קורס פרקטיקום בגישור וקורס גישור במשפחה במרכז הגישור ‘גומא’, קורס גישור גירושין מורחב ופרקטיקום בגישור גירושין בהנחיית נדב נישרי.