גישור שותפים

גישור שותפים נועד לפתור מחלוקות בין שותפים לעסק עוד לפני שהן צצו. גישור בין שותפים מתחיל בשלבים הראשונים של הקמת העסק. בשלב הראשון יושבים השותפים עם המגשר ומגבשים יחד איתו את הבסיס להקמת החברה. כיצד יתנהלו השותפים? מה יהיה התפקיד של כל אחד מהם? איך יחולקו הרווחים? מה יהיה השכר של כל שותף? מה קורה עם חסר כסף? ועוד כהנה וכהנה שאלות שצריכים השותפים לשאול לפני שמקימים את העסק.

במסגרת גישור שותפים עובר המגשר עם השותפים על כל הנושאים שעל הפרק ומגבש יחד איתם הסכמות על כל סעיף. הסכם הגישור שותפים הופך בסופו של דבר לספר הנהלים של החברה ומוודא שבכל שלב השותפים יודעים מה מצופה מהם ומהם הם יכולים לצפות מהשותפים שלהם.

גישור שותפים הוא הדרך הנכונה ליצירת שותפויות ארוכות טווח. במסגרת גישור שותפים דנים לא רק במה שיקרה אם החברה תתפרק אלא כיצד למקסם את סיכויי החברה להתרומם ולהצליח.

גישור שותפים משלב שאלות מעולם הייעוץ הארגוני, המשפטי, הפסיכולוגי, האימוני, תורת המשחקים ומשלל עולמות תוכן אחרים בהתאם לצרכי השותפים והשותפות. במהלך גישור שותפים עולים על הנושאים על הפרק והשותפים מקבלים החלטות יחדיו. אותן החלטות נכנסות להסכם פורמלי (הסכם מייסדים) שמשמש כמורה נבוכים לשותפים בעתות משבר וחוסר בהירות.

מחקרים מראים שכאשר השותפים מקימים את השותפים בגישור שותפים הם מגדילים את סיכויי ההצלחה של השותפות / העסק / החברה לאין שיעור. במקום לקפוץ למים ולקוות לטוב, השותפים מנהלים שיחות מעמיקות בעזרת מגשר מומחה בגישור שותפים ומייצרים פתרונות לשלל הנושאים שעל הפרק. כל קורה שכל השותפים מרוצים ומרווחים יותר כסף ויותר שקט נפשי ותמונה ברורה. בעולם העסקים יש המון חוסר ודאות, גישור שותפים עוזר לוודא שבכל הקשור לשותפים עצמם יהיה שקט בגזרה ושכל שותף ידע היכן הוא עומד בכל שלב ומהם התפקידים שלו בשותפות. כל ניתן להרוויח יותר כסף ובריאות ולגרום לשותפות להצליח ולשגשג. צוות המגשרים שלנו הוא הטוב ביותר בתחומו וישמח לעזור לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר.