גישור משפחה

גישור משפחה – המכון לקידום הגישור הפרטי בישראל, פועל להעלאת המודעות לגישור משפחה בקרב מטפלים, פסיכולוגים, בעלי מקצוע המלווים משפחות במשבר ובציבור הרחב. במסגרת פעילותנו אנו מספקים מידע וכלים לכל דורש ופועלים לשתף פעולה עם גורמים אחרים השואפים לקידום הגישור המשפחתי גם כן.

יתרונותיו של הליך הגישור במשפחה ברורים ומובהקים בעיקר בכל הקשור לסכסוכים משפחתיים הנובעים סביב סוגיות צוואה וירושה, בן ממשיך, עסקים משפחתיים וכדומה.

גישור משפחה הינו הליך חסוי המאפשר לבני המשפחה את החופש והביטחון לשוחח בפתיחות ובכנות על המשבר ועל הגורמים לו. סכסוכי משפחה מאופיינים ברגשות רבים העוטפים ומשפיעים על כל המעורבים. הסודיות והפרטיות של הגישור המשפחתי מביעים בסופו של דבר לפתרון הטוב ביותר שגם שומר על המשפחה ועל כבודה.

גישור משפחה מאפשר פתרונות מחלוקות בצורה שמחזקת את הקשר המשפחתי ועוזרת לבני המשפחה להישאר מלוכדים בסופו של דבר.

גישור משפחתי מאפשר יצירת מגנונים יצירתיים לפתרון חילוקי דעות בעתיד. לאחר שבני המשפחה התנסו במשבר והצליחו להתמודד עמו ולצאת ממנו מחוזקים, חזקה על הדבר שבעתיד הם ידעו טוב יותר להתמודד עם משברים אחרים במשפחה ואף מחוצה לה.

גישור משפחה חוסך ממון רב שהיו הצדדים צריכים להוציא אילו היו פונים בשלב הראשון לערכאות משפטיות.

במסגרת פעילות המכון לקידום הגישור בישראל, אנו משתפים פעולה עם מגשרים מתמחים מבית הספר לגישור “גושרים” . במסגרת הפעילות, אנו מאפשרים למשפחות שנקלעו למשבר וזקוקות לגישור משפחתי, להיעזר בשירותי גישור מסובסדים על מנת ולנסות ולפתור את המחלוקות בדרך טובה ובהסכמה. להגשת בקשה לפתיחת תיק לגישור משפחה במכון לקידום הגישור הפרטי בישראל לחצו כאן.

גישור משפחה הוא הדרך הנכונה לפתור מחלוקות בהמדריך המלא על גישור במשפחה כל מה שצריך לדעת כדי לפתור מחלוקות במשפחה בדרך זו משיגים את המקסימום ושומרים על החשוב ביותר