גישור גירושין בתל אביב

החלטתם להיפרד ולסיים את הנישואין? חשוב לכם להגיע להסכם הוגן? חשוב לכם לוודא שהילדים לא ייפגעו ושלא תיפגעו כלכלית מהגירושין? אתם חוששים מהעתיד לבוא ומחוסר הוודאות הקרב? טבעי ביותר שתרגישו מוצפים בשאלות, בפחדים ובחששות. בעזרת מגשר הגירושין נדב נישרי תוכלו לעבור הליך גישור גירושין מקצועי, יעיל, חסכוני וכזה שיאפשר לכם ולילדיכם להמשיך בחייכם בצורה הטובה ביותר.

יתרונות הליך הגישור גירושין בתל אביב עם מגשר הגירושין נדב נישרי:

  1. הגעה להסכם בקצב שלכם- הליך גישור גירושין בתל אביב, יכול להיגמר בתוך פגישה אחת, שתיים או עשר… אורך הפגישות ומשך הזמן אליו הן יתפרשו תלוי לחלוטין בכם. בהליך גישור גירושין בתל אביב יש לקחת בחשבון הן את ההיבטים הרגשיים של הפרידה הדורשים התייחסות ומקום, הן את ההיבטים הפרקטיים של המציאות וההתנהלות בתוכה והן את הנושאים הכלכליים והרכושיים שבין בני הזוג. על מנת ולוודא שכל הנושאים מטופלים בצורה מקיפה וששום פרט לא נשאר ליד המקרה, חשוב לנשום עמוק ולא לפעול מתוך לחץ או חשש. מגשר הגירושין בתל אביב נדב נישרי, יעזור לכם להגיע להסכם בקצב המהיר ביותר בהתאם לרצונכם האישי.
  2. אתם שולטים בחייכם- בהליך גישור גירושין בתל אביב אתם אלו שקובעים כיצד יראה ההסכם הסופי וכתוצאה מכך כיצד יראו חייכם לאחר הגירושין. בעזרת מגשר הגירושין נדב נישרי תקבלו את הכלים והידע שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם ועבור הילדים שלכם. בסיומו של גישור הגירושין בתל אביב שלכם, תקבלו לידיכם הסכם מקיף הכולל את כל ההסכמות שאתם רציתם ושאליהן הגעתם ביחד ובהסכמה מלאה.
  3. מחיר הוגן- הליך גישור בגירושין אצל המגשר נדב נישרי מתבצע במחירים הוגנים ואטרקטיביים ביותר. מגשר הגירושין נדב נישרי מקפיד לגבות שכר עבודה שיהיה זול בעשרות אחוזים מאשר בהליכים בבתי המשפט. אתם מוזמנים לבוא לפגישת הכרות ללא עלות וללא מחוייבות עם המגשר נדב נישרי במשרדו בתל אביב ולקבל הצעת מחיר מדוייקת לגישור גירושין שלכם.
  4. שמירה על הילדים שלכם- בהליך הגישור גירושין בתל אביב עם מגשר הגירושין נדב נישרי, תוכלו לוודא בצורה נעימה ובלתי מתפשרת שהילדים שלכם לא נפגעים ושהעתיד שלהם מובטח גם לאחר הגירושין.
  5. קבלת תוקף של פסק דין להסכם הגירושין שלכם- כל ההסכמים שמושגים בגישור גירושין בתל אביב עם מגשר הגירושין נדב נישרי, מקבלים מבית המשפט תוקף של פסק דין ומועברים לבית הדין הרבני לקיום הטקס הדתי והופכי את הגירושין לסופיים ורשמיים.
  6. סודיות- הליך הגישור גירושין בתל אביב עם מגשר הגירושין נדב נישרי, הוא הליך סודי וחסוי. לאחר שמתחיל הליך הגישור יכולים בני הזוג לדבר בחופשיות ומבלי חשש שהדברים שיאמרו ישמשו כנגדם.
  7. אווירה נעימה- הליך הגישור גירושין בתל אביב עם מגשר הגירושין נדב נישרי מתקיים בחדר הגישור הנעים של נדב הנמצא במרכז העיר תל אביב סמוך לצירי התנועה הראשיים ובקרבה לחניון גדול. מגשר הגירושין נדב נישרי מאמין שצריך לעשות ככל הניתן כדי להקל על בני הזוג המתגרשים בתקופה המורכבת העוברת עליהם. בשל כך מקפיד המגשר נדב נישרי, לגשר רק בחדרי גישור המעוצבים כסלון ביתי נעים ומשדרים אווירה של רוגע ואופטימיות.

 

לתאום פגישת הכרות ללא עלות וללא מחוייבות התקשרו עכשיו 052-5571818 או השאירו פרטים ומגשר הגירושין נדב נישרי יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *